Bashkohet Me Radhët

Lojra me shumë lojtarë dhe komuniteti në faqe


Html5 Kompatibilitet

Lojrat tona mund të luhet në çdo pajisje.


Hape Për Të Gjithë

Shijojini lojërat falas, pa lidhje.

Lojrat E Seksit Pa Opaimon Pokemon Online

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Të Gjithë Tifozët E Pokemonëve Duhet Të Luajnë Kundërshtim

Pokemoni është një nga kultet më të mëdha në botën e kafshëve dhe ashtu si çdo blockbuster tjetër në ekzistencë, ka nxjerrë shumë hentai. Megjithatë, pjesa më e madhe e hentait atje jashtë është më e përshtatshme për tifozët e pornos me qime. Nëse nuk je me gëzof por do të të pëlqente të luaje një lojë porno që të kujton Pokemonin, atëherë kemi një lojë perfekte për ty. Quhet Opaimon dhe vjen me një veprim të ëmbël që do të të kujtojë lojën E Pokemonit që ke paditur ta kesh në GameBoy-In tënd të vjetër., Por në vend që të marrësh dhe të stërvitësh pokemonët, do të kapësh dhe do të stërvitësh disa vajza seksi që do të rimbursojnë personazhet klasike Pokemon si gra.

Loja është e mrekullueshme, me shumë karaktere dhe lojëra komplekse që do të të bëjnë të punosh për të gjitha kritikat erotike që ka për të ofruar. Është një lojë që është e përshtatshme për lojtarët, ashtu siç ka një komplot dhe progres interesant. Në të njëjtën kohë, ajo vjen gjithashtu me një dialog të mahnitshëm. Dhe pa përmendur që ka grafikë të përsosur. Jo vetëm që vajzat duken të mrekullueshme, por janë projektuar mirë që të apelojnë në fantazitë tona të brendshme dhe më të çmendura. Do të të pëlqejë çdo moment të luash është lojë., Në të njëjtën kohë, ju do të doni të luani atë në faqen tonë, sepse ne ju ofrojmë mundësinë për të luajtur atë direkt në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë dhe madje pa regjistruar. Ne jemi hera e parë për të ofruar këtë lojë porno popullore në çdo pajisje që ju mund të keni, dhe ne e ofrojmë atë falas. Nuk ka hile në mes. Na pëlqeu loja dhe donim ta bënim të famshëm për çdo lojtar të keq atje jashtë. Lexo gjithçka për lojën dhe pastaj luaj në vendin tonë pa kufij.

Një Ide E Shkëlqyer Për Një Lojë Seksi Pokemoni

Siç e përmenda më parë, e duam këtë lojë për faktin se ajo ndryshoi pokemonat klasike dhe krijesat antro seksi në gra të vërteta. Njoh shumë njerëz që e duan loren e serisë së famshme të kafshëve dhe që janë të çmendur për të gjitha lojrat E Pokemonit atje jashtë, të cilët janë entuziasmuar që u nis Opaimoni. Nuk dua të them se loja kopjoi stilin e lojës të lojrave Pokemon, por në njëfarë mënyre e bënë. Dhe kjo është një gjë e mirë. Megjithatë, ata rimbursuan lojën që të ishte e përshtatshme për të rriturit me brirë., Të gjitha gjërat që mund të bësh në lojën origjinale tani janë kthyer në aftësi seksi dhe fuqi pornoje që i ke mbi të gjitha vajzat. Në të njëjtën kohë, zonjat në lojë frymëzohen nga të gjithë personazhet E famshëm Pokemon që njeh dhe dashuron. Do të kontaktoni me infermieret dhe trajnerët tjerë seksi dhe vajzat që personifikojnë Pokemonët kanë emra dhe veçori që do t'ju kujtojnë Bulbasaurin, Pikaçun, Sharmanderin. Hartat në lojë janë pothuajse të njëjta si ato në lirimin origjinal., Do të ndeshesh me vajzat Pokemon dhe pastaj do t'i përdorësh në beteja kundër atleteve tjera seksi. Ju do të nivelojë vajzat tuaja dhe ka shumë mënyra në të cilat ju mund të personalizuar ato.

Grafikë Mahnitës Dhe Dizajne Epsh

Para së gjithash, më lejoni t'ju them se të gjithë personazhet që janë shfaqur në këtë lojë janë vajza. Ju nuk do të përmbushin ndonjë tjetër djalë në veprim, që për disa nga ju është një gjë e madhe, edhe pse ne do të duan një paketë nga zhvilluesi i saj që do të përfshijë disa gay dhe trans karaktere, sepse ne kemi shumë lojtarë në komunitetin tonë që do të doja diçka tjetër përveç pidhi duke luajtur këtë lojë. Por vajzat janë shumë seksi. Siç tha më parë, ata ishin projektuar për të apeluar në fantazitë tona më epshore. Kjo do të thotë se janë ndërtuar për të qenë si dhelpër perfekte., Kanë vithe të gjera, prapanica të mëdha, gjoks të madh dhe fytyra të bukura. Gjithashtu më pëlqen që vajzat kanë personalitete të ndryshme që bazohen në pokemonët që i frymëzuan ata. Në të njëjtën kohë, ata kanë aftësi të ndryshme seksuale dhe fuqi të veçanta për të përshtatur personazhet origjinale. Dhe pastaj është dialogu i nxehtë. Nuk e di se kush ka punuar me këta djem kur shkruan dialogun dhe historinë e lojës, por mendoj se në fakt janë shkrimtar i eroticës. Mënyra se si fjalët vijnë në përzierje me skicimet e përsosura të personazheve do të kthejë çdo gjë në një përvojë të shkëlqyer pornoje.

Luaj Opaimon Falas Në Platformën Tonë Të Sigurt

Ne e dimë që ka shumë vende të tjera në të cilat mund të luash këtë lojë. Por në shumicën e tyre, loja kufizohet vetëm me disa pajisje. Në faqet që ju lejojnë të luani online, loja zakonisht nuk punon në Mek dhe iOS dhe në faqet në të cilat mund ta shkarkoni, ndonse ka versione për Androidin, nuk ka versione për iPhone dhe iPad. Ajo që e bën vendin tonë të veçantë është fakti se loja mund të luhet në çdo pajisje. Për sa kohë që mund të drejtosh një nga shfletuesit kryesorë në kompjuterin tënd, telefonin apo pllakën, mund ta luash lojën direkt në faqen tonë., Dhe vendi që kemi vënë në dispozicionin tuaj është krejtësisht i lirë. Nuk do të paguash për asgjë, nuk ke pse të krijosh një llogari dhe nuk të kërkojmë adresën tënde të postës elektronike. Mbi të gjitha, ne u siguruam që lidhja në vendin tonë të jetë e sigurtë dhe e sigurtë. Për sa kohë që askush nuk të kap në aktin e lojës, sekreti yt është i sigurt me ne. Të tjera veçori në faqen tonë përfshijnë një seksion komentesh dhe një bord mesazhi ku mund të merrni pjesë në diskutime me lojtarë të tjerë që po gëzojnë këtë lojë., Me këtë që po thuhet, fillo të luash Kundërshtim në vendin tonë dhe do të kalosh orë të pista.

Luaj Falas Tani